O firmie

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność typu Internet Service Provider. Firma nasza przez wiele lat ewoluowała zmieniali się właściciele oraz nazwa, pierwsi klienci skorzystali z naszych usług już w 1998 roku. Od roku 2005 istniejemy bez zmiennie pod nazwą MMnet.W naszej działalności korzystamy z najnowszych nowinek technicznych, sieć serwerów oparta jest o systemy Linux/BSD. Technologia naszej sieci w większości oparta jest o szybką sieć światłowodową – całość podpięta do 3 niezależnych łącz, dzięki którym możemy oferować usługi w sposób nieprzerwalny.

Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół i wypracowane przez lata procedury. Dzięki nim możemy dostarczać stabilne rozwiązania dla naszych klientów. Zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki systematycznie rozwijanej infrastrukturze oraz szybkiej reakcji zarówno na nowe rozwiązania sieciowe, jak i zagrożenia. Dostarczamy wyłącznie szyte na miarę usługi, których jakość możemy zagwarantować.

Jesteśmy firmą lokalną
a dzięki temu:

Jesteśmy firmami, które często wywodzą się z Twojego miasta lub najbliższej okolicy. Lokalność to nasza i Twoja siła. Wybór nas oznacza bliskość punktów obsługi klienta, szybkie usuwanie usterek oraz sprawny kontakt z biurem obsługi. To usługa, z której będziesz zadowolony. I mamy ku temu realne przesłanki!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. U nas nigdy nie będzie anonimowy! Wygodnie załatwisz swoje sprawy w biurze obsługi klienta, łatwiej dokonasz zmian w usłudze, a w przypadku zdarzeń losowych – szybciej pozbędziesz się ewentualnej usterki.

Szybko wprowadzamy nowinki technologiczne, bo kochamy to, co robimy! Zapewniamy Ci najlepszą usługę dostępu do internetu, telewizji i telefonu. Docieramy z nią również w trudne miejsca, gdzie dla ogólnopolskich firm byłoby to nieopłacalne i niemożliwe.

Kupując usługi u lokalnych dostawców internetu, wspierasz lokalną społeczność i gospodarkę. Prawie 40% wartości naszych podatków jest przekazywane do gminy, w której prowadzimy firmę, a ponad 10% do naszego powiatu! Czyli podatki, które są płacone w lokalnie – w Twoim kraju, Twojej gminie, Twoim mieście – wracają do Ciebie w postaci wspierania nauki i edukacji w Polsce, ochronę zdrowia, drogi i transport publiczny, kulturę i sport a także jako gminne i miejskie inwestycje lokalne.